Dövme Düzeltme

15

Şub

Dövme Düzeltme

Dövme Düzeltme

Dövme düzeltme İstanbul tattoo stüdyo tarafından usta dövmeciler ile uygulanan bir dövme düzeltme metodu dur. Bu düzeltme çalışması kötü, hatalı bozuk, vb . gibi kişinin hoşnut olmadığı dövmelerine uygulanır.  Birçok model ile bozuk veya hatalı dövme düzeltilebilir. Dövme düzeltmek için öncelikle önceden yaptırmış olduğunuz bozuk veya hatalı dövmeyi dövme sanatçımızdan randevu alarak birebir gösterebilirsiniz. Yada resimleri Whatsapp iletişim (0534 020 38 38)  hattımızdan göndererek bilgi alabilirsiniz.

Dövme düzeltme işlemi yapılan dövmeye göre seans olarak ilerlemektedir. Yaptırdığınız dövmenin boyutuna ve düzeltilecek dövme modeline bağlı olarak tasarım yapılır, yapılan tasarım şablon olarak düzeltilecek dövmenin üzerine uygulanır. Çalışmalara başlandıktan sonra ise dövme eskisine göre çok daha iyi görünüyordur ve daha canlı bir görünüme sahiptir.

Dövme Düzeltme Fiyatları

Dövme Düzeltme Tattoo Timuçin

Düzeltme fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız özellikle şunu söyleyebiliriz. Düzeltilecek olan dövmenin boyutu ve modeli dövme düzeltme fiyatlarıyla ilgili önemli bir faktördür çünkü dövmenin büyük olması kullanılacak malzeme ve zamanın artması demektir. Seçtiğiniz dövme modeli de fiyat açısından önemlidir düzeltilecek dövmeyi kapatacak dövme modeli ne kadar büyürse fiyatta o denli artabilir. Dövme düzeltme fiyatları için dövme sanatçımızla iletişime geçebilir ve düzelmek istediğiniz dövmenin modelini ve resmini göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz veya telefon ile randevu alabilir bire bir görüşme sağlayabilirsiniz.

Dövme Düzeltme Yapan Yerler

Tattoo Stüdyo İstanbul

Dövme düzeltme yapan yerleri araştırıyorsanız  doğru yerdesiniz. Dövme düzeltebilen çok nadir dövme sanatçıları vardır, bunlardan örnek verecek olursak dövme sanatçısı Timuçin Değirmenci buna örnektir. Dövme işlemi uzun yıllar gerektiren tecrübe ve deneyim ister eğer bu işlemi yapan dövme sanatçısı tecrübe ve deneyim açısından yeterli değil ise düzelteceğiniz dövme daha kötü olabilir bu yüzden randevu almadan önce dövmenizi düzeltecek olan sanatçının çalışmalarını incelemeniz gerekir. İncelemeden veya çalışmalarını görmediğiniz bir dövmeci ile çalışmanız sizin açınızdan hem maddi anlamda hemde zaman açısında ciddi kayıplara neden olabilir.

Dövme Düzeltme Stüdyo

Mobil & Whatsapp İletişim Numaramız

0534 020 38 38